Drift

Łóżka > Hypnos Beds > Kolekcje > Aspire > Drift 

Drift

Każde łóżko Hypnos jest ręcznie produkowane, tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy akredytację Królowej Elżbiety II, a dziesięcioletnia gwarancja jest wyrazem bezkonkurencyjnej jakości Hypnos. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najwygodniejsze łóżka na świecie.

PODSTAWA

Wszystkie podstawy kolekcji Aspire są sprężynowane dla uzyskania większego komfortu i podparcia.

Do wyboru 2 rodzaje podstaw: sprężynowanej lub sprężynowanej z twardymi brzegami.

By zachować indywidualność każdego projektu do wyboru mamy postawy tradycyjne głębokie oraz nowoczesną płytkę, jak również opcjonalne elementy wykończenia podstawy: szuflady z miękkimi zamknięciami, różne rodzaje nóg łóżek oraz sukienki łóżka.

ZAGŁÓWEK

Istnieje również możliwość zamontowania tapicerowanego zagłówka.
Zagłówki i podstawy mogą być tapicerowane w szerokiej gamie materiałów, zamawianych także na życzenie Klienta, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza sypialni.

Wszystkie łóżka Hypnos to łóżka ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, drewna oraz produkowane bez preparatów chemicznych.

Materac

Materac razem z doszytym materacem wierzchnim posiada wyjątkowo miękką warstwę bawełny, wełny owczej, naturalnego latexu i tkaniny Solotex™ w połączeniu ze sprężynami Adaptive™, które elastycznie dopasowują się do kształtu ciała.
Technologia 37.5® aktywnie pomaga regulować temperaturę i wilgotność.
Jednostronny materac z systemem sprężyn kieszeniowych ReActive™ 8. Każda sprężyna ma 8 aktywnych zwojów, które niezależnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała by zapewnić pewne podparcie kręgosłupa.
Chemicznie wolny belgijski adamaszak zapewnia miękką powierzchnię do spania.
Recznie wykończony 3 rzędami przeszyć bocznych, oraz pikowany na całej powierzchni by zapewnić podparcie oraz długotrwały komfort.

Inne z tej kolekcji