Emotion

Łóżka > Hypnos Beds > Kolekcje > E-motion > Emotion 

Emotion

Każde łóżko Hypnos jest ręcznie produkowane, tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy akredytację Królowej Elżbiety II, a dziesięcioletnia gwarancja jest wyrazem bezkonkurencyjnej jakości Hypnos. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najwygodniejsze łóżka na świecie.

PODSTAWA

Specjalnie skonstruowana regulowana podstawa została wyposażona w cichy elektrycznie sterowany mechanizm.

W zależności od modelu podstawy E-Motion, sterowanie odbywa się za pomocą pilota (E-Motion Plus), lub pilota przewodowego (E-Motion).

W przedniej części podstawy znajduje się szuflada o wymiarach 69x43x20cm.

ZAGŁÓWEK

Istnieje również możliwość zamontowania tapicerowanego zagłówka.
Zagłówki i podstawy mogą być tapicerowane w szerokiej gamie materiałów, zamawianych także na życzenie Klienta, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza sypialni.

Wszystkie łóżka Hypnos to łóżka ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, drewna oraz produkowane bez preparatów chemicznych.

Materac

Materac z systemem sprężyn kieszeniowych ReActive™ 7. Każda sprężyna ma 7 aktywnych zwojów, które niezależnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała by zapewnić pewne podparcie kręgosłupa. Materac jest dostępny w wersji: średniej, twardej lub extra twardej
Obficie wypełniony warstwami miękkich, oddychających warstw wełny z alpaki, wełny owczej i tkaniny Solotex™, które tworzą idealne warunki do snu.
Materac jest tapicerowany belgijskim adamaszkiem M:Pure™, wolnym od jakichkolwiek chemikaliów aby stworzyć miękką, świeżą i higieniczną powierzchnię spania. Na materacu wyszyta jest nazwa materaca.
Ręcznie wykończony 3 rzędami przeszyć bocznych, oraz pikowany na całej powierzchni by zapewnić podparcie oraz długotrwały komfort.