Meditation

Łóżka > Hypnos Beds > Kolekcje > Legacy > Meditation

Meditation

Każde łóżko Hypnos jest ręcznie produkowane, tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy akredytację Królowej Elżbiety II, a dziesięcioletnia gwarancja jest wyrazem bezkonkurencyjnej jakości Hypnos. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najwygodniejsze łóżka na świecie.

PODSTAWA

Wszystkie podstawy kolekcji Legacy są sprężynowane dla uzyskania większego komfortu i podparcia.

Do wyboru 2 rodzaje podstaw: sprężynowanej lub sprężynowanej z twardymi brzegami.

By zachować indywidualność każdego projektu do wyboru mamy postawy tradycyjne głębokie oraz nowoczesną płytkę, jak również opcjonalne elementy wykończenia podstawy: szuflady z miękkimi zamknięciami, różne rodzaje nóg łóżek oraz sukienki łóżka.

ZAGŁÓWEK

Istnieje również możliwość zamontowania tapicerowanego zagłówka.
Zagłówki i podstawy mogą być tapicerowane w szerokiej gamie materiałów, zamawianych także na życzenie Klienta, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza sypialni.

Wszystkie łóżka Hypnos to łóżka ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, drewna oraz produkowane bez preparatów chemicznych.

Materac

Materac z systemem sprężyn kieszeniowych ReActive™ 8. Każda sprężyna ma 8 aktywnych zwojów, które niezależnie dopasowują się do kształtu Twojego ciała by zapewnić pewne podparcie kręgosłupa.
Obficie wypełniony warstwami miękkich, oddychających warstw wełny owczej, wełny czesankowej i jedwabiu, które tworzą idealne warunki do snu.
Materac jest tapicerowany belgijskim adamaszkiem M:Pure™, wolnym od jakichkolwiek chemikaliów aby stworzyć miękką, świeża i higieniczną powierzchnię spania. Na materacu wyszyta jest nazwa materaca.
Ręcznie wykończony 2 rzędami przeszyć bocznych, oraz pikowany na całej powierzchni by zapewnić podparcie oraz długotrwały komfort.

Inne z tej kolekcji