Marquis

Łóżka > Hypnos Beds > Kolekcje > Majestic > Marquis

Marquis

Każde łóżko Hypnos jest ręcznie produkowane, tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy akredytację Królowej Elżbiety II, a dziesięcioletnia gwarancja jest wyrazem bezkonkurencyjnej jakości Hypnos. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najwygodniejsze łóżka na świecie.

PODSTAWA

Wszystkie podstawy kolekcji Majestic są sprężynowane dla uzyskania większego komfortu i podparcia.

Do wyboru 2 rodzaje podstaw: sprężynowanej lub sprężynowanej z twardymi brzegami.

By zachować indywidualność każdego projektu do wyboru mamy postawy tradycyjne głębokie oraz nowoczesną płytkę, jak również opcjonalne elementy wykończenia podstawy: szuflady z miękkimi zamknięciami, różne rodzaje nóg łóżek oraz sukienki łóżka.

ZAGŁÓWEK

Istnieje również możliwość zamontowania tapicerowanego zagłówka.
Zagłówki i podstawy mogą być tapicerowane w szerokiej gamie materiałów, zamawianych także na życzenie Klienta, co pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza sypialni.

Wszystkie łóżka Hypnos to łóżka ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, drewna oraz produkowane bez preparatów chemicznych.

Materac

Luksusowy materac wyposażony jest w inteligentny systemem sprężyn kieszeniowych UltraSens™ 16. Każda sprężyna składa się z 16 aktywnych zwojów posiadających 3 strefy pracy, które zapewniają wsparcie kręgosłupa i niezrównany komfort. Do wyboru jest jeden z trzech poziomów twardości: średni, twardy i ekstra twardy.
Materac wykonany jest z oddychających i naturalnie miękkich warstw wełny, końskiego włosia, luksusowego kaszmiru, wełny z alpaki, moheru, włosia z wielbłąda oraz srebra, które pomagają regulować temperaturę ciała i zapewnić świeży i higieniczny sen. Pokrycie z jedwabiu i włókien belgijskiego adamaszku pozwala zapewnić miękką i chłodną powierzchnię.
Ręcznie wykończony 4 rzędami przeszyć bocznych oraz pikowany na całej powierzchni pozwala zapewnić lepsze podparcie, a co za tym idzie długotrwały komfort.

Inne z tej kolekcji