Sovereign

Łóżka > Hypnos Beds > Kolekcje > Royal Comfort > Sovereign

Sovereign

Każde łóżko Hypnos jest ręcznie produkowane, tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy akredytację Królowej Elżbiety II, a dziesięcioletnia gwarancja jest wyrazem bezkonkurencyjnej jakości Hypnos. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najwygodniejsze łóżka na świecie.

PODSTAWA

Wysoka podstawa wykonana jest z solidnej drewnianej ramy na której leżą warstwy sprężyn kieszeniowych oraz wełny i końskiego włosia dla uzyskania większego komfortu podparcia.

Tapicerowana podstawa może być wykończona drewnianą listwą w kilku kolorach.

ZAGŁÓWEK

Oferujemy również możliwość zamontowania tapicerowanego zagłówka.
Zagłówki i podstawy łóżka mogą być tapicerowane w jednym z 50 specjalnie wybranych materiałów angielskiej firmy Sanderson.

Wszystkie łóżka Hypnos to łóżka ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, drewna oraz produkowane bez preparatów chemicznych.

Materac

Luksusowy materac wierzchni posiada oddychające warstwy końskiego włosia oraz owczej wełny zapewniające właściwą temperaturę podczas snu. Jest pokryty belgijskim adamaszkiem i wełną co sprawia że jego powierzchnia jest wystarczająco miękka. Na materacu wierzchnim znajduje się wyszyte logo Hypnos oraz godło Królowej Elżbiety II. Materac środkowy posiada warstwy ręcznie wybieranego końskiego włosia i wełny oraz nowoczesne sprężyny kieszeniowe dające stopniowe podparcie ciała. Ręcznie wykończony 3 rzędami przeszyć bocznych, oraz pikowany na całej powierzchni by zapewnić podparcie oraz długotrwały komfort.
Materac środkowy jest dostępny w następujących 4 twardościach : miękki, średni, twardy oraz extra twardy.

Inne z tej kolekcji