KOMFORTOWE I ŚWIETNIE PREZENTUJĄCE SIĘ W SYPIALNI ZE WZGLĘDU NA SWÓJ NIEZWYKŁY CHARAKTER

Łóżka z wezgłowiem Hypnos, to idealne oraz funkcjonalne rozwiązanie dla osób wymagających i poszukujących wyrobów doskonałej jakości, wykonanych z pierwszej klasy materiałów konstrukcyjnych. Posiadamy w naszej kolekcji 19 modeli zagłówków, w unikalnych kształtach oraz ciekawych wariantach kolorystycznych. W zależności od zamówienia, mogą zostać one pokryte wyselekcjonowaną spośród wielu tkaniną tapicerską, w tym samym kolorze, co podstawa. Możliwe jest też wykorzystanie materiału powierzonego nam przez Klienta, jeśli spełnia on wymogi względem wytrzymałości oraz rodzaju zastosowanego splotu.

Czyli w wariancie idealnie dopasowanym do szerokości mebla, szerszym o kilka centymetrów z każdej strony, lub też mocowany do podstaw za pomocą listew, z tapicerowaniem jedynie na wystającej części. Wśród tych opcji z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Dodatkowo, jesteśmy w stanie zrealizować każde niestandardowe zamówienie, zgodnie z sugestiami klienta lub projektanta. Serdecznie zapraszamy – chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Nasze wyjątkowe i przyciągające wzrok wezgłowia do łóżka dostępne są we wszystkich szerokościach wykonywanych przez nas modeli mebli sypialnianych i można je zamówić w trzech różnych wersjach:
Euro Slim,
Euro Wide,
Strutted.