KOH-I-NOOR

Łóżka > Marshall & Stewart > KOH-I-NOOR

KOH-I-NOOR

Łóżko firmy Marshall & Stewart, to najwyższy komfort spania jaki można sobie wymarzyć i nowość w gdyńskim salonie Luxury Interiors.

PODSTAWA

Używamy 20-centymetrowych sprężyn klepsydrowych, które są ręcznie mocowane, aby zapewnić niezależny ruch i niezwykle wspierającą platformę sprężynową. Baza Koh-I-Noor jest wyposażona w izolator heski i podpory z heskiego, które są ładowane końskim włosiem przed ręcznym przyszyciem. Ta metoda produkcji jest niezwykle pracochłonna i wymaga umiejętności wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych brytyjskich rzemieślników. Toczona noga na podstawie jest dostępna w różnych kolorach, podobnie jak wysokiej jakości i trwałe tykanie.

materac

Materac Koh-I-Noor uosabia luksus. Zapewnia niezrównane wsparcie dzięki kieszonkowemu 14-zwrotnemu progresywnemu systemowi sprężynowemu, który jest osadzony w wystawnych warstwach ręcznie drażnionego, długiego, białego końskiego włosia. Grube końskie włosie zapewnia doskonałą kontrolę wilgoci, regulując temperaturę podczas snu.

Zawiera dużą ilość warstw owczej wełny i bawełny, aby uzyskać bezstresowe uczucie unoszenia się na wodzie. Materac ma trzy rzędy tradycyjnych bocznych szwów, a także unikalną wewnętrzną okrągłą i płaską ramę sprężynową, która zapewnia zachowanie kształtu i podparcie krawędzi.

Koh-I-Noor to deklaracja doskonałości – klejnot w koronie Marshall & Stewart.

Materac

14-obrotowy intuicyjny system sprężyn w czterech napięciach
Unikalna kombinowana okrągła i płaska rama sprężynowa dla zachowania kształtu i podparcia krawędzi
System sprężyn amortyzowany z:
– Komfortowa warstwa bawełny i wełny
– Izolator z wełny igłowanej
-Jedna warstwa ręcznie drażnionego włosia końskiego
– Warstwa nośna z wełny igłowanej
Naturalny kleszcz materacowy i elastyczna tkanina bawełniana
Trzy rzędy tradycyjnego ręcznego szwów bocznych
Czubaty
Uchwyty obsługiwane wewnętrznie

Inne z tej kolekcji