NATURALNE MATERIAŁY, RĘCZNY PROCES TECHNOLOGII

Wytwarzane przez doświadczonych rzemieślników wyroby z pierwszej klasy surowców świetnie sprawdzają się w swojej roli, zapewniając komfort snu użytkownikom. Po łóżka chętnie sięgają nie tylko indywidualni klienci, ale też właściciele ekskluzywnych obiektów oferujących noclegi i poszukujący wyrobów wykonywanych na zamówienie, ściśle zgodne z wytycznymi.

Łóżka hotelowe produkowane są z wyselekcjonowanych, solidnych materiałów konstrukcyjnych, ekskluzywnych tkanin tapicerskich oraz pierwszej klasy włókien służących do wypełnienia materaców, w tym:
– drewno sosnowe pochodzące z północnych regionów Szwecji,
– system sprężyn kieszeniowych,
– wełna i bawełna.

Ponadto, skrupulatnie zaplanowany, w dużej mierze ręczny proces technologiczny, pozwala na regularne przeprowadzanie kontroli jakości na poszczególnych etapach. Rezultatem takiej metodologii działania są meble na miarę, starannie wykończone, o doskonałych walorach estetycznych oraz użytkowych. W swojej ofercie posiadamy łóżka hotelowe angielskich, szwedzkich, polskich marek do ekskluzywnych hoteli 4-5*, hoteli butikowych oraz hoteli o niższym standardzie.

Konstrukcja zastosowana w kolekcjach łóżek hotelowych bazuje na rozwiązaniach standardowo stosowanych w łóżkach dla klienta indywidualnego by zapewnić komfort jak w domu. Wszystkie modele łóżek spełniają wymogi przepisów przeciwpożarowych CRIB 5.

ŁÓŻKA SKROJONE DLA TWOICH POTRZEB

Jako firma ciesząca się świetną renomą, możemy wyprodukować dowolne podstawy, zagłówki tapicerowane w szeregu pięknych tkanin, by dopasować finalny produkt do charakteru obiektu. W połączeniu z komfortowym materacami i pościelą nie tylko będzie ozdobą pokoju hotelowego a także sprawi że klient chętniej będzie wracał.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem hotelowym gdzie z przyjemnością przygotujemy ofertę uwzględniającą Twoje potrzeby.

SYSTEM
ZIP & LINK

System Zip & Link pozwala podzielić duże łóżko na dwa pojedyncze kiedy tylko to jest potrzebne. Materace spięte są suwakiem wzdłuż ich długości. Ponieważ odczucie komfortu to sprawa indywidualna, system Zip & Link umożliwia użycie dwóch różnych twardości materaca oraz eliminuje uczucie dyskomforty związane z podziałem materaca.

By uzyskać więcej informacji wypełnij formularz lub skontaktuj się ze sprzedawcą.