Eminence

Łóżka > Hypnos Beds > Kolekcje > Royal Comfort > Eminence

Eminence

Każde łóżko Hypnos jest ręcznie produkowane, tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy akredytację Królowej Elżbiety II, a dziesięcioletnia gwarancja jest wyrazem bezkonkurencyjnej jakości Hypnos. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy najwygodniejsze łóżka na świecie.

PODSTAWA

Wysoka podstawa wykonana jest z solidnej, drewnianej ramy, na której znajdują się ręcznie układane i związywane sprężyny oraz warstwy wełny i końskiego włosia.

Tapicerowana podstawa może być wykończona drewnianą listwą w kilku kolorach.

ZAGŁÓWEK

Oferujemy również możliwość zamontowania tapicerowanego zagłówka.
Zagłówki i podstawy łóżka mogą być tapicerowane w jednym z 50 specjalnie wybranych materiałów angielskiej firmy Sanderson.

Wszystkie łóżka Hypnos to łóżka ekologiczne wykonane z naturalnych materiałów, drewna oraz produkowane bez preparatów chemicznych.

Materac

Luksusowy materac wierzchni składa sie z oddychających warstw lateksu i owczej wełny, zapewniających właściwą temperaturę podczas snu. Pokrycie materaca belgijskim adamaszkiem i wełną sprawia, że jego powierzchnia jest wystarczająco miękka. Na wierzchu materaca znajduje się ręcznie wyszyte logo marki Hypnos oraz godło Królowej Elżbiety II. Materac środkowy składa się z warstw oddychającego lateksu oraz ręcznie wybieranej wełny. Wbudowane nowoczesne sprężyny kieszeniowe pozwalają na stopniowe i równomierne podparcie ciała. Ręcznie wykończony 3 rzędami przeszyć bocznych oraz pikowany na całej powierzchni pozwala zapewnić lepsze podparcie, a co za tym idzie długotrwały komfort.
Materac dostępny jest w następujących czterech wariantach twardości : miękki, średni, twardy oraz extra twardy.

Inne z tej kolekcji